HALİL OTO SERVİS / Şaşmaz oto sanayi sitesi / BİZE ULAŞIN : 0 312 278 50 35 & 0 532 695 50 51

FİAT SERVİSİ

Partikül filtresi tüm yeni nesil dizel motorlu araçlarda mevcuttur. Partikül filtresi arızaları bir çok yöntemle giderilebilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen randevu alınız.
egea-partikul-iptali

fiat egea partikül filtresi iptali

Fiat egea fiat ın 2016 yılında son nesil olarak piyasaya sürdüğü bir binek otomobildir. Fraklı versiyonları bulunan otomobilin dizel motorlu seçeneklerinde partikül filtresi bulunmaktadır.

linea-partikul-filtresi-iptali

fiat linea partikül filtresi iptali

Uzun yıllar fiat ın ekonomik segmentde yükünü çeken fiat linea 2016 - 2017 yılı itibari ile yerini egea ya bırakmıştır. Linea partikül iptali, egr iptali gereksinimlerinizde Halil oto doğru adrestir.

bravo-partikul-filtre-temizleme

fiat bravo partikül filtresi iptali

Üretimi çok yüksek sayılarda olmasa da bravo fiat ın orta ve üst segmentdeki bir aracı olup dizel motorlu versiyonlarında bulunan partikül filtresi arıza yaptığında sorunu Halil oto da çözebilirsiniz.

doblo-partikul-iptali

fiat doblo partikül filtresi iptali

Hafif ticari araç segmentinde satış rekorlarını elinde bulunan, camlı koltuklu ya da panelvan olarak üretilen fiat doblo araçların partikül filtresi iptali, egr valfi sorunları ya da temizliği işlemlerinde Halil oto servis sizinle...

fiorino-partikul-iptali

fiat fiorino partikül filtresi iptali

Küçük doblo da olarak adlandırılan fiorino özellikle şehir içinde küçük işletmelerin ve şahısların tercih ettiği bir araçtır. Fiorino dizel partikül filtresine sahip bir araç olduğundan arıza durumunda bize başvurabilirsiniz.

ducato-partikul-iptali

fiat ducato partikül filtresi iptali

Gerek büyük panelvan gerekse koltuklu olarak üretilen ducato, yollarda sıkça gördüğümüz fiat ın ciddi oranda tercih edilen bir aracıdır. Dpf arızalarında sorunlarında Halil oto servis ekonomik ve garantili çözümler üretmektedir.

Servisimizde ayrıca alfa romeo partikül filtresi iptali temizliği işlemleri de yapılmaktaıdr.

FİAT HİZMETLERİMİZ

Fiat Partikül filtresi iptali

Fiat aracınızda partikül arıza lambası yanıyorsa, partikül filitreniz iptal edlir, arıza ışığı cihaz yardımı ile söndürülür ve sorun çözülür.

Fiat partikül filtresi temizleme

Fiat da her zaman filtreyi, değiştirmek ya da iptal etmek gerekmeyebilir. Bazı durumlarda filtre temizlenerek sorun uygun fiyata çözülür.

Fiat Egr iptali

Fiat egr iptali Halil oto da en uygun fiyat garantisi ile bir daha sorun çıkarmamak üzere iptal edilir. Arıza ikaz göstergesi de silinir.Arıza bir daha tekrar etmez.

Fiat Chip Tuning beygir tork arttırmı

Servisimizde, fiat beygir tork artışı, yakıt tasarruf yazılımı ve arıza likaz lambası söndürme işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz.Bu işlemler aracınıza zarar vermez.