HALİL OTO SERVİS / Şaşmaz oto sanayi sitesi / BİZE ULAŞIN : 0 312 278 50 35 & 0 532 695 50 51

HONDA SERVİSİ

Honda nın diğer markalara nazaran daha az model de dizel motor kullandığını biliyoruz. Bu versiyonlarda bulunan dizel partikül filtre sistemi çeşitli nedenlerden dolayı sorun çıkardığında Halil oto servis size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.
honda-civic-partikül-iptali

honda civic partikül filtresi iptali

2017 yılında yenilenen yüzü ile karşımıza çıkan hında nın en çok satan modellerinden biri olan civic partikül filtresi işlemleri servisimizde yapılmaktadır.

civic-partikül-temizleme

honda civic partikül filtresi temizleme

Yeni nesil dizel motoru ile yakıt cimrisi olan Honda civic dizel partikül filtresi temizleme işlemi ile filtreniz sıfıra yakın hale gelir ve performansınız artar.

accord-partikül-iptali

honda accord partikül filtresi iptali

Honda nın orta segment aracı olan honda accord araçlarınızın partikül sorunlarında partikül filtresi iptali işlemleri uygun fiyat garantisi ile yapılmaktadır.

accord-partikül-temizleme

honda accord partikül filtresi temizleme

Honda marka accord model aracınız partikül filtresi arızası verdiğinde partikül filtreniz temizlenerek aracınızın sorunu giderilir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

crv-partikül-iptali

honda crv partikül filtresi iptali

Suv segmentinde dizel motoru ile karşımıza çıkan çokça tercih edilen honda crv araçların partikül sorunlarında partikül filtresi iptali işlemi uygulanabilmektedir.

honda crv partikül filtresi temizleme

Honda crv model dizel motorlu araçların partikül arızalarında araçta bulunan partikül filtresi temizlenerek de sorun giderilebilmektedir. Lütfen randevu alınız.

HONDA HİZMETLERİMİZ

Honda Partikül filtresi iptali

Honda aracınızda partikül arıza işığı yanıyorsa, partikül filitreniz iptal edlir, arıza ışığı cihaz yardımı ile söndürülür ve sorun çözülür.

Honda Partikül filtresi temizleme

Honda da her zaman filtreyi, değiştirmek ya da iptal etmek gerekmeyebilir. Bazı durumlarda filtre temizlenerek sorun uygun fiyata çözülür.

Honda Egr iptali

Honda egr iptali servisimizde en uygun fiyat garantisi ile bir daha sorun çıkarmamak üzere iptal edilir. Arıza ikaz göstergesi de silinir.Arıza bir daha tekrar etmez.

Honda Chip Tuning beygir tork arttırmı

Servisimizde, honda beygir tork artışı, yakıt tasarruf yazılımı ve arıza likaz lambası söndürme işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz.Bu işlemler aracınıza zarar vermez.