HALİL OTO SERVİS / Şaşmaz oto sanayi sitesi / BİZE ULAŞIN : 0 312 278 50 35 & 0 532 695 50 51

KİA SERVİSİ

Kia markası da bir çok modelinde partikül filtreli sistem bulunan dizel motor tercih etmiştir. Çeşitli nedenlerden dolayı bu filtreler tüm araç markalarında olduğu gibi sorun çıkarabilir.
ceed-partikül-filtresi

kia ceed partikül filtresi iptali

Şık tasarımı ile dikkat çeken kia ceed araçlar için partikül filtresi sorunu, partikül iptali, partikül temizliği gibi işlemleriniz Halil oto güvencesi ile sorunsuz olarak yaptırabilirsiniz.

cerato-partikül-filtresi

kia cerato partikül filtresi iptali

Güvenlik, performans, yakıt ekonomisi ve prestij gibi bir çok özelliği bir arad sunan cerato partikül filtresi iptali, değişimi ya da temizliği işlemleri Halil oto servis te yapılmaktadır.

rio-partikul-filtresi

kia rio partikül filtresi iptali

Kia nın hatcback sınıfında iddalı olan rio modeline ait partikül iptali, partikül filtresi temizliği, egr iptali tork arttırımı gibi işlemler servisimizde uygun fiyatlarla yapılabilmektedir.

soul-partikul-filtresi

kia soul partikül filtresi iptali

Değişik tasarımı ile dikkat çeken kia soul her açıdan dinamik bir görüntü çiziyor ve ilgi görüyor. Kia soul partikül filtresi iptali ve temizliği egr iptali için lütfen randevu alınız.

sorento-partikül-filtresi

kia sorento partikül filtresi iptali

Kia sorento. , SUV segmentinde yeni bir anlayış yaratmak için kia tarafından tasarlanmış bir araçtır. Partikül filtresi ve iptali sorunlarınızda servisimizden destek alabilirsiniz.

sportage-partikul-filtresi

kia sportage partikül filtresi iptali

performanslı turbo motoru ve 4x4 çekiş sistemi ile iddialı olan kia sportage partikül filtresi, partikül iptali, temizliği, efr sorunları işlemleriniz Halil oto servis güvencesi ile.

KİA HİZMETLERİMİZ

Kia Partikül filtresi iptali

Kia Aracınızda partikül arıza işığı yanıyorsa, partikül filitreniz iptal edlir, arıza ışığı cihaz yardımı ile söndürülür ve sorun çözülür.

Kia Partikül filtresi temizleme

Kia da her zaman filtreyi, değiştirmek ya da iptal etmek gerekmeyebilir. Bazı durumlarda filtre temizlenerek sorun uygun fiyata çözülür.

Kia Egr iptali

Kia egr iptali servisimizde en uygun fiyat garantisi ile bir daha sorun çıkarmamak üzere iptal edilir. Arıza ikaz göstergesi de silinir.Arıza bir daha tekrar etmez.

Kia Chip Tuning beygir tork arttırmı

Servisimizde, kia beygir tork artışı, yakıt tasarruf yazılımı ve arıza likaz lambası söndürme işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz.Bu işlemler aracınıza zarar vermez.